ÇELİK KARKASLI PREKAST CEPHE KAPLAMALARI

1 cm’den 3 cm’ye kadar değişen kalınlıklardaki prekast betonun kalıplandırılarak arkasındaki profiller yardımıyla cepheye tutturulması sağlanan kalıplanması kolay kolaylıkla her türlü desenin verilebildiği uzun ömürlü bir dış cephe malzemesidir.

Taşıma sorunu yaratmayan her boyutta her geometrik şeklin uygulanabildiği MAVİ BETON’un ürünleri çözümsüz kalan tasarımların kurtarıcısı olmaktadır. Binaların maruz kaldığı deprem ve rüzgar yüklerine yüksek performans gösteren panel betonlar kalitenin istendiği her binada kullanılması kaçınılmaz hale gelmiştir.

Fiber Takviyeli Beton Cephe Sistemleri

Fiber takviyeli beton cephe panellerinin ısı yalıtımında, taşyünü ve köpük beton uygulamaları yapılabilmektedir.

Dayanıklı Prekast Cephe Kaplama

DAYANIKLI

Prekast cephe panelleri, piyasadaki dış cephe kaplama sistemlerine göre oldukça dayanıklıdır. Ayrıca deprem anında bağımsız hareket ettiklerinden yük dağılımının eşit oranda paylaşımını sağlar.

Sanatsal Tasarım Prekast

SANATSAL TASARIM

Fabrika ortamında önceden dökülen fiber takviyeli beton ürünleri, mimarların her istediği tasarıma uyarlanacak şekilde üretilebilmektedir. Bu da sanatsal tasarımların önünü açmaktadır.

Prekast ısı ve ses yalıtımı

YÜKSEK ISI VE SES YALITIMI

A1 sınıfı yanmaz materyalden üretilen prekast cephe panelleri, içerisine uygulanan farklı izolasyon çeşitleriyle hep ısıya hem de sese karşı yüksek yalıtım sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Temizlik ve Kolay Bakım Prekast

TEMİZ ve KOLAY BAKIM

Doğal kırık beyaz rengi ile her zaman temiz gözüken prekast cephe kaplamaları, olumsuz hava şartlarının etkisi ile diğer dış cephe kaplama çeşitleri gibi renk değişimine uğramaz, solmaz, kararmaz.