MAVİ BETON FOAM

MAVI BETON FOAM Isı Yalıtımlı Prekast Cephe Paneli,  statik hesaba göre gerekli kesit boylarına sahip çelik karkas ile desteklenerek, ısı yalıtımı için köpük uygulaması yapılan prekast dış cephe kaplama ürünüdür.

MAVI BETON FOAM yalıtım köpüğüyle yapılan izolasyon uygulaması sayesinde binanıza daha az yük verirken, A-2 yanmazlık sınıfında zor yanan ürünler gurubundadır.

Mavi Beton Foam
Dayanıklı Prekast Cephe Kaplama

DAYANIKLI

Prekast cephe panelleri, piyasadaki dış cephe kaplama sistemlerine göre oldukça dayanıklıdır. Ayrıca deprem anında bağımsız hareket ettiklerinden yük dağılımının eşit oranda paylaşımını sağlar.

Sanatsal Tasarım Prekast

SANATSAL TASARIM

Fabrika ortamında önceden dökülen fiber takviyeli beton ürünleri, mimarların her istediği tasarıma uyarlanacak şekilde üretilebilmektedir. Bu da sanatsal tasarımların önünü açmaktadır.

Prekast ısı ve ses yalıtımı

YÜKSEK ISI VE SES YALITIMI

A1 sınıfı yanmaz materyalden üretilen prekast cephe panelleri, içerisine uygulanan farklı izolasyon çeşitleriyle hep ısıya hem de sese karşı yüksek yalıtım sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Temizlik ve Kolay Bakım Prekast

TEMİZ ve KOLAY BAKIM

Doğal kırık beyaz rengi ile her zaman temiz gözüken prekast cephe kaplamaları, olumsuz hava şartlarının etkisi ile diğer dış cephe kaplama çeşitleri gibi renk değişimine uğramaz, solmaz, kararmaz.