MAVI BETON FURNITURE

Peyzaj çalışmalarında sıkça kullanılan dış mekan mobilyalarında dış etkenlere karşı en dayanıklı materyallerden olan betonu yüksek tasarım ve mukavemetle birleştirdik: MAVİ BETON FURNITURE ürün gurubumuzla tanışın.

Projelerde yapıların, şehirlerin dış görünüşleri kadar çevre düzenlemelerinin de ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden GRC – Prekast beton uygulamalarımızla her türlü dış mekan elemanlarını özel kalıp sistemlerimizle üretmekteyiz.  Siz tasarlayın, biz gerçekleştirelim.

Mavi Beton Furniture - Bahçe Mobilyaları
Dayanıklı Prekast Cephe Kaplama

DAYANIKLI

Prekast cephe panelleri, piyasadaki dış cephe kaplama sistemlerine göre oldukça dayanıklıdır. Ayrıca deprem anında bağımsız hareket ettiklerinden yük dağılımının eşit oranda paylaşımını sağlar.

Sanatsal Tasarım Prekast

SANATSAL TASARIM

Fabrika ortamında önceden dökülen fiber takviyeli beton ürünleri, mimarların her istediği tasarıma uyarlanacak şekilde üretilebilmektedir. Bu da sanatsal tasarımların önünü açmaktadır.

Prekast ısı ve ses yalıtımı

YÜKSEK ISI VE SES YALITIMI

A1 sınıfı yanmaz materyalden üretilen prekast cephe panelleri, içerisine uygulanan farklı izolasyon çeşitleriyle hep ısıya hem de sese karşı yüksek yalıtım sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Temizlik ve Kolay Bakım Prekast

TEMİZ ve KOLAY BAKIM

Doğal kırık beyaz rengi ile her zaman temiz gözüken prekast cephe kaplamaları, olumsuz hava şartlarının etkisi ile diğer dış cephe kaplama çeşitleri gibi renk değişimine uğramaz, solmaz, kararmaz.