MAVI BETON SOLID SKIN

MAVI BETON SOLID SKIN cephede her türlü forma ve uygulamaya imkan tanıyacak, ufuk acıcı projelerin yapılmasını kolaylaştıracak özel kalıp üretimleriyle projelendirilip, imalatları yapılan, prekast cephe kabuk elemanlarıdır. Yurtdışında yapılan bir çok uygulama özenle incelenerek, gereken beton dayanımları ve esneklik değerleri sağlanması için çalışmaları yapılmış olan MAVI BETON SOLID SKIN, eğrisel formda ya da özel kesim ve ebatlarda prekast kabuk eleman gerektiren projeleriniz için geliştirildi.

MAVI BETON SOLID SKIN, Mutasyon Prekast‘ın bütün ürünlerinde olduğu gibi statik hesaba göre gerekli kesit boyutları sağlanan karkas sistemle desteklenerek, kalıp sonrası ve montaj sonrasında oluşabilecek her türlü sekil kaybını- deformasyonu- minimuma indirir.  Yenilik ve tasarım isteyenler için MAVI BETON SOLID SKIN.

Mavi Beton Solid Skin
Dayanıklı Prekast Cephe Kaplama

DAYANIKLI

Prekast cephe panelleri, piyasadaki dış cephe kaplama sistemlerine göre oldukça dayanıklıdır. Ayrıca deprem anında bağımsız hareket ettiklerinden yük dağılımının eşit oranda paylaşımını sağlar.

Sanatsal Tasarım Prekast

SANATSAL TASARIM

Fabrika ortamında önceden dökülen fiber takviyeli beton ürünleri, mimarların her istediği tasarıma uyarlanacak şekilde üretilebilmektedir. Bu da sanatsal tasarımların önünü açmaktadır.

Prekast ısı ve ses yalıtımı

YÜKSEK ISI VE SES YALITIMI

A1 sınıfı yanmaz materyalden üretilen prekast cephe panelleri, içerisine uygulanan farklı izolasyon çeşitleriyle hep ısıya hem de sese karşı yüksek yalıtım sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Temizlik ve Kolay Bakım Prekast

TEMİZ ve KOLAY BAKIM

Doğal kırık beyaz rengi ile her zaman temiz gözüken prekast cephe kaplamaları, olumsuz hava şartlarının etkisi ile diğer dış cephe kaplama çeşitleri gibi renk değişimine uğramaz, solmaz, kararmaz.