MAVI BETON SHINE

Güneş kırıcı olarak nitelendirdiğimiz MAVİ BETON SHINE cephe elemanlarımız, projelerinize değer katmak için yeniden tasarlandı. Proje bazlı istenilen tasarımı esnek polyester kalıplar ve günümüz teknolojisini kullanarak üretimimize entegre ettiğimiz 3D printerlar sayesinde, hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Özenle yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda oluşturduğumuz MAVİ BETON SHINE ürünlerindeki çeşitliliğimizle çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Mavi Beton Shine

Estetik Bina Süsleme Elemanları, binanızın dış cephesini ister klasik ister modern tarzda olsun, elit ve sıradışı bir görünüme kazandırırken, binalarınıza değer katar.

Dayanıklı Prekast Cephe Kaplama

DAYANIKLI

Prekast cephe panelleri, piyasadaki dış cephe kaplama sistemlerine göre oldukça dayanıklıdır. Ayrıca deprem anında bağımsız hareket ettiklerinden yük dağılımının eşit oranda paylaşımını sağlar.

Sanatsal Tasarım Prekast

SANATSAL TASARIM

Fabrika ortamında önceden dökülen fiber takviyeli beton ürünleri, mimarların her istediği tasarıma uyarlanacak şekilde üretilebilmektedir. Bu da sanatsal tasarımların önünü açmaktadır.

Prekast ısı ve ses yalıtımı

YÜKSEK ISI VE SES YALITIMI

A1 sınıfı yanmaz materyalden üretilen prekast cephe panelleri, içerisine uygulanan farklı izolasyon çeşitleriyle hep ısıya hem de sese karşı yüksek yalıtım sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Temizlik ve Kolay Bakım Prekast

TEMİZ ve KOLAY BAKIM

Doğal kırık beyaz rengi ile her zaman temiz gözüken prekast cephe kaplamaları, olumsuz hava şartlarının etkisi ile diğer dış cephe kaplama çeşitleri gibi renk değişimine uğramaz, solmaz, kararmaz.